hugorestaurant.pl

Królowie parkietu to wy

Wielkimi krokami zbliża się Wasz wielki dzień. Dzień, w którym poślubicie swoją drugą połówkę. Jednakże ślub i wesele wiąże się z ogromnymi przygotowaniami. Wszystko musi być dograne i zapięte na ostatni guzik tak, aby dzień samego ślubu przebiegł bez dodatkowych, zbędnych emocji związanych ze stresem czy wszystko pójdzie tak, jak miało. Gdy sala już wynajęta, a suknia ślubna i garnitur już praktycznie wiszą w szafach, pora pomyśleć o...pierwszym tańcu. To właśnie ten moment, w którym wszystkie oczy będą zwrócone tylko na Was. Podczas pierwszego tańca weselnego nie wypada się potykać czy na siłę ciągnąć partnera w jedną i w drugą stronę. Taniec ten powinien odbyć się całkowicie naturalnie. Tutaj z pomocą zwłaszcza dla tych par, które w tańcu są wyjątkowe oporne, przychodzą szkoły tańca.Tradycyjny pierwszy taniec, a może flash mob?Poznańska Akademia Tańca na tę okazję ma kilka opcji:
  • To Wy wybieracie pierwszy taniec. Pary najczęściej decydują się na walc angielski, 2 na 1 oraz walc wiedeński.

  • Flash mob, czyli element grupowej choreografii, którą tworzy część gości. Jest on popularny zwłaszcza za granicą. Wybieracie muzykę, a na lekcje przychodzicie z grupą osób, która będzie z Wami tańczyła podczas pierwszego tańca. Flash mob bywa również niespodzianką dla samej pary młodej, dla której zaskoczeniem jest to, iż role się odwracają i goście tańczą dla nich.

  • Przygotowanie choreografii do wybranego utworu. Jednak jeżeli nie interesuje Was specjalna choreografia, zajęcia będą dotyczyły tylko tego, jak poruszać się do wybranej piosenki.Często wybierane tańce na kursie to:
  • walc wiedeński,

  • blues/foxtrot/discofox,

  • tango.Poznańska Akademia Tańca zaprasza do zapisów.Poznańska Akademia Tańca
Grunwaldzka 222
60-166 Poznań
tel. 501 01 18 18

Zobacz także:

DJ Arman – dobry DJ na wesele

DJ Arman – dobry DJ na wesele

Spędź czas z głową w chmurach

Spędź czas z głową w chmurach

Iluzjonista Mariusz Czajka

Iluzjonista Mariusz Czajka

PiroArt - Sklep z fajerwerkami

PiroArt - Sklep z fajerwerkami